سیروان خسروی

سیروان خسروی

3128 دنبال کنندهپاپ

سیروان خسروی در زمینه خوانندگی و آهنگسازی در سبک پاپ و راک فعالیت دارد و از دوران نوجوانی فعالیت خود را در عرصه موسیقی فعالیت کرده است، دیپلم اش را در رشته ریاضی گرفته است و تا سال سوم در رشته اقتصاد تحصیل کرد اما در همان سال انصراف داد و به دنبال فعالیت در خوانندگی و آهنگ سازی رفت و در حال حاضر از جمله افراد شناخته شده در این حوزه می باشد.

وی متولد چهارم مرداد ماه سال ۱۳۶۱ در شهر تهران و در خانواده ای چهار نفره به دنیا آمده است .تنها یک برادر کوچکتر از خود دارد که او نیز در حوزه خوانندگی فعالیت دارد؛ زانیار نیز چهره ای شناخته شده در موسیقی است.

سیروان خسروی در سال های ۱۳۷۹ و ۸۰ توانست اولین تجربه حضور خود را به عنوان نوازنده در یکی از کنسرت ها کسب کند. سیروان خسروی در کنسرت های کاوه یغمایی در این دو سال به عنوان نوازنده کیبورد فعالیت داشت.

آهنگسازی از جمله فعالیت های سیروان خسروی در حوزه موسیقی می باشد که جرقه آن در سال ۸۰ با آلبومی از کاوه یغمایی به نام “تو خیال کردی بری” شکل گرفت.

سیروان که به عنوان نوازنده کیبورد با کاوه یغمایی همکاری داشت اینبار در آلبوم جدید اش تصمیم می گیرد تا به عنوان آهنگساز در گروه او حضور داشته باشد.

البته که ناگفته نماند ساخت این آلبوم در سال ۸۰ و انتشار آن در سال ۸۴ صورت گرفت.

این خواننده و آهنگساز کشورمان، اولین بار کنسرت خود را در برج میلاد برگزار می کند که با استقبال بی نظیر هوادران اش مواجهه می شود.

این کنسرت نام “آنپلاگد” در سال ۸۸ اجراء شده است.

... مشاهده بیشتر ...
آهنگ‌های برتر
تک آهنگ‌ها
هنرمندان مرتبط
قاسم افشار
قاسم افشار
121 دنبال کننده
امین حبیبی
امین حبیبی
443 دنبال کننده
سعید مدرس
سعید مدرس
122 دنبال کننده
امید نعمتی
امید نعمتی
193 دنبال کننده