شهرام بزرگمهر

شهرام بزرگمهر

9 دنبال کنندهپاپ

شهرام بزرگمهر متولد ۵ تیرماه سال ۱۳۶۲ فرزند چهارم یک خانواده ۷ نفره با اصالت آذربایجانی، دارای مدرک فوق لیسانس در رشته کایروپرکتیک و مجرد می‌باشد. سال‌ها در رشته‌های قدرتی فعالیت داشته و صاحب مقام‌هاییست، پس از آن به دلیل علاقه و پیش زمینه موسیقی وارد کلاس‌های موسیقی شده و دوره‌های موسیقی و آواز خود را زیر نظر اساتید بزرگی چون استاد مرحوم محمد نوری گذرانده و بعد از آن در سال ١٣٨٠ وارد عرصه موسیقى شده است.
او به جز خوانندگی در آلبوم‌هایش ترانه‌سرایی و آهنگسازی هم کرده است و اوّلین آلبوم خود در سال ١٣٨٣ با نام «دیوار شکسته» را به آهنگسازی فراز افشار وارد بازار کرده و دو آلبوم دیگر با نام «همصداى قلبم» در سال ١٣٨۵ به همراهی آهنگسازانی چون «حامد هاکان» و آلبوم «عهدى دوباره» در سال ١٣٨٧ را در کارنامه خود دارد. بعد از آلبوم «عهدى دوباره» از ایران خارج شده و مدتی را ساکن کشور سوئد بوده و به همین دلیل از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۲ در ایران فعالیت موسیقى نداشته است و پس از وقفه اى ٨ ساله جدیدترین آلبوم خود با نام «خواستنى» را در سال ١٣٩۵ وارد بازار کرد.
شهرام بزرگمهر همچنين در سال ١٣٩١ به مدت ٢ سال در زمینه مدلینگ فعالیت کرد، اما به دلیل مشغله زیاد و بیماری قلبی، از ادامه فعالیت در این عرصه باز ماند. اما در مرداد ماه سال ١٣٩٩ با بهبودی قلبی و بهتر شدن شرایط جسمی از طریق همکاری با شرکت مدلینگ میروانا، با عقد قرارداد با چندین برند معتبر، فعالیت خود را از سرگرفت و مجدداً به دنیای مدلینگ بازگشت.

... مشاهده بیشتر ...
آهنگ‌های برتر
1
نگاه بی تفاوت - شهرام بزرگمهر
نگاه بی تفاوت
پیشواز ایرانسل
03:50
2
نیمکت خالی - شهرام بزرگمهر
پیشواز ایرانسل
03:25
3
بهترین آرزوها - شهرام بزرگمهر
بهترین آرزوها
پیشواز ایرانسل
02:52
4
کابوس تنهایی - شهرام بزرگمهر
کابوس تنهایی
پیشواز ایرانسل
04:03
5
یک مسئله کوچیک - شهرام بزرگمهر
یک مسئله کوچیک
پیشواز ایرانسل
02:58
7
یه دنیا میدونه - شهرام بزرگمهر
یه دنیا میدونه
پیشواز ایرانسل
03:30
8
نیمکت خالی - شهرام بزرگمهر
پیشواز ایرانسل
03:25
9
صدای خسته - شهرام بزرگمهر
پیشواز ایرانسل
03:17
10
گله - شهرام بزرگمهر
پیشواز ایرانسل
03:35
آلبوم‌ها
هنرمندان مرتبط
شهراد
شهراد
2 دنبال کننده
هوتن جوادی
هوتن جوادی
5 دنبال کننده
زکی شمس
زکی شمس
0 دنبال کننده
سینا قویدل
سینا قویدل
6 دنبال کننده